Başkanlarımızdan Mesajlar

Kemal Kılıçdaroğlu

Kemal Kılıçdaroğlu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı

Ve tabii geleneksel olarak Vefa Ödüllerini her yıl yapan, bizleri buluşturan, vefa duygusuyla bizi bir araya getiren Beylikdüzü İlçe Başkanına, Beylikdüzü Belediyesi’ne ve doğal olarak bu geleneği başlatan Sayın Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etmemiz gerekiyor. Hiç endişeniz olmasın, en ufak endişeniz olmasın. Yakın bir gelecekte göreceksiniz Mustafa Kemal’in Türkiye’sini demokrasi ile taçlandıracağız. Bunu hep birlikte yapacağız.

Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı

Vefa Ödülleri, 2016 yılından bu yana, Cumhuriyet Halk Partisi'nin onurlu geçmişine, saygınlığına yakışan; CHP'nin temsil ettiği dünya görüşüne ve değerler sistemine katkıda bulunan; bu düşünce ve değerler uğrunda mücadele eden; yaptıklarıyla, duruşuyla, cesaretiyle, kararlılığıyla örnek oluşturan kişilere veriliyor.

Canan Kaftancıoğlu

Canan Kaftancıoğlu

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı

Biz vefayı, saygıyı Atatürk’ten öğrendik. Yüksek insanlık karakteri... Vatan sevgisi... Düşünce hürriyeti... Cumhuriyet Halk Partisi, Atamızın veciz konuşmasının vücud bulmuş halidir. Büyük Atatürk’ün “Benim iki büyük eserim vardır” dediği partimizi ve Cumhuriyeti yaşatmak ve yükseltmek her ne pahasına olursa olsun yerine getirmemiz gereken bir vefa borcudur.

Av. Turan Taşkın Özer

Av. Turan Taşkın Özer

Cumhuriyet Halk Partisi Beylikdüzü İlçe Başkanı

Vefa Ödülleri, bundan tam 6 yıl önce, o tarihte Beylikdüzü Belediye Başkanımız olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun vizyonu ve Beylikdüzü İlçe Örgütü’müzün organizasyonu ile başlatıldı.

Mehmet Murat Çalık

Mehmet Murat Çalık

Beylikdüzü Belediye Başkanı

Vefa insanlığın varoluşundan günümüze uzanan en yüce erdemlerden biridir. İnsan vefalı olduğu kadar vardır ve vefa duygusunu barındırmayan toplumlar geçmişten aldıklarını geleceğe aktaramazlar. Tüm bu bakış açısıyla her yıl gerçekleştirdiğimiz “Vefa Ödülleri” ile geçmiş değerlerimize saygımızı, sevgimizi, minnet duygumuzu sunmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.